Lipnios plėvelės aplikacijos

 

Lipni plėvelė jau senai tapo nepakeičiama lauko ir vidaus reklamos gamyboje. Pagal savo savybes ir paskirtį plėveles būtų galima skirstyti į tokias rūšis:

 • Ekonominės klasės monomerinės plėvelės. Tinka užrašams ir ženklams iki 3m, klijuojant ant įvairių lygių paviršių (pvz. stiklinės vitrinos, skydai, vidaus informacinės sistemos ir t.t).
 • Polimerinės plėvelės. Tinka užrašams ir ženklams skirtiems ilgesniam tarnavimo laikui (iki 5-7m ir daugiau).
 • Tentinės plėvelės. Elastinga plėvelė, skirta klijuoti ant tentų.
 • Automobilinės plėvelės. Dėl to, kad šios plėvelės yra labai plonos, idealiai tinka lengtiems, gaubtiems, kniedytiems paviršiams.
 • Šviesą atspindinti plėvelė. Naudojama kelio ženklų ir dėmesį atkreipiančių reklamų gamyboje.
 • Filtrai. Matinė lipni plėvelė šviesdėžėms, tūrinėms, šviečiančioms raidėms, pasižyminti geru šviesos skaidymu.
 • Vitražinė plėvelė. Tinka stiklo dekoravimui, kai kuriuose šviečiančiuose projektuose.
 • Langų dekoravimo plėvelė. Tinka norint išgauti matinio, raižyto ar šlifuoto stiklo įspūdį (“rūkas”, “šerkšnas”). Yra ir spalvotų.
 • Laminavimo plėvelė. Tinka apsaugoti spausdintas lipnias plėvelės nuo mechaninių poveikių, UV spindulių. Storesni laminatai naudojami grindų grafikoje.

 

Reklama ant transporto

 

Įmonių transportas – tai neatsiejama įvaizdžio dalis. Beveik kiekviena įmonė išnaudoja transportą savo vardo reklamai, kontaktams (adresai, telefonų, fakso numeriai, el.pašto ir interneto adresai), paslaugų ir gaminių viešinimui. Tačiau ar visada visa ši informacija yra būtina (o kartais net ir nelogiška)?. Originalus, mūsų dizainerio pasiūlytas, sprendimas tikrai atpirks įdėtas lėšas. Ilgalaikiams projektams rekomenduojame naudoti tik specialiai automobilių reklamai sukurtas plėveles tokias kaip “MacFleet”, Oracal 851 serijos plėveles. Puikiai atrodys ir skaitmeniniu būdu atspausdintos plėvelės, kurios suteikia dar daugiau individualumo, informatyvumo (pvz. jei reklamuojami atskiri produktai).  Transporto klijavimo kaina paskaičiuosime pagal mūsų sukurtą arba jūsų atsiūstą maketą.

 

Reklaminiai tentai

 

Reklaminiai tentai – tikriausiai vienintelis pasirinkimas kai reikia nebrangaus, bet didelių matmenų reklaminės žinutės nešėjo. Vinilinis tentas iš PVC yra labai patvari medžiaga (ne veltui sunkvežimiai dengiami butent šia medžiaga), lengvai jungiama iš kelių gabalų (klijuojant arba virinant specialiais įrankiais), lengva (dažniausiai spausdinama ant 440-460 gr/m², o lipnia plėvele klijuojamas spalvotas tentas yra apie 600 gr/m²).

Tentas tvirtintinamas guminiu espanderiu arba plastikiniais dirželiais prie metalinio rėmo. Tokiu atveju jį galima tolygiai įtempti (nelieka jokių raukšlių), nesunku pakeisti.

Kadangi turime įsigyję plačiaformačius spausdintuvus, pagrindinis būdas pernešti norimą informaciją yra spauda (taip greičiau, patikimiau, ir galimybės visai kitokios nei lipni plėvelė). Galime spausdinti iki 3,2m pločio vientisą tentą, o klijuojant sujugti iki beveik neribotų matmenų.

Reklaminio tento apšvietimui galime pasiūlyti halogeninius šviestuvus (pigesni, tačiau mažai patikimi) , aliuminio profilių apšvietimo sistemą “Highlight” (atrodys “lengvai” ir estetiškai, be to ekonomiška) arba  metalohalogeninius šviestuvus (brangesni, bet ekonomiški ir patikimi).

 

Reklamos skydai

 

Ne visada reikalingos sudėtingos, šviečiančios ir brangios iškabų konstrukcijos. Yra situacijų kai užtektų ir paprasto, nešviečiančio skydo ant pastato sienos, informuojančio apie suteikiamas paslaugas arba parodančio kas čia įsikūręs. Tokie skydai gali būti gaminami iš metalo profilių rėmo (iš medžio negaminame)  ir cinkuotos skardos, apklijuotos lipnia plėvele. Jei skydas nėra didelis, galima gaminti ir iš PVC (kietos polivinilchlorido putų plokštės). Brangesni ir solidesni skydai yra gaminami naudojant Aluwel arba Neobond kompozicines aliuminio plokštes.

Reklaminio skydo apšvietimui galime pasiūlyti halogeninius šviestuvus (pigesni, tačiau mažai patikimi) , aliuminio profilių apšvietimo sistemą “Highlight” (atrodys “lengvai” ir estetiškai, be to ekonomiška) arba  metalohalogeninius šviestuvus (brangesni, su stipriu šviesos srautu, bet ekonomiški ir patikimi).

 

Šviesdėžės

 

Standartinės šviesdėžės gaminamos iš standartinių aliuminio arba plastikinių profilių. Viduje montuojamos liuminescencinės lempos, priekyje dažniausiai naudojamas pieno spalvos akrilo stiklas (PMMA) arba baltos spalvos polikarbonatinė kanalinė plokštė. Priekis – apklijuotas lipnia plėvele – filtru (spausdintu skaitmeniniu būdu arba pjaustytu ploteriu).

     Nestandartinių formų šviesdėžės gaminamos panašiai kaip ir tūrinės raidės, naudojant akrilo stiklą (PMMA) ir PVC. Šios rūšies šviesdėžės yra sudėtingesnės ir gaminamos ilgiau nei standartinės.

     Tentinės šviesdėžės gaminamos iš aliuminio profilių įtempimo sistemos, kurios pagalbos priekyje įtempiamas Backlit (šviesą sklaidantis tentas). Sistemos privalumas yra tas, kad galima gaminti beveik neriboto ilgio šviesdėžės nedarant jokių sujungimų. Mūsų importuojama aliuminio profilių įtempimo sistema dėl savo nesudėtingos konstrukcijos leidžia gaminti tokias šviesdėžes per pakankamai trumpą laiką.

 

Tūrinės raidės

 

Šiuo metu tūrinės raidės yra viena iš efektingiausių priemonių, naudojamų lauko reklamoje. Kokybiška tūrinių raidžių gamyba, spalvų ir formų įvairiapusiškumas neabejotinai patrauks dėmesį. Raidžių gamybos variantai labai įvairūs: nuo mažų plastikinių iki sudėtingų, didelių matmenų stoginių konstrukcijų. Dažniausiai šviečiančių raidžių priekyje naudojamas akrilo stiklas (PMMA), kuris gali būti spalvotas arba pieno spalvos ir apklijuotas lipnia plėvele – filtru.

Mūsų dizaineriai pasiūlys iškabos maketą, o konstruktoriai techninius sprendimus, geriausiai atitinkančius Jūsų poreikius. Iškabos kainą paskaičiuosime individualiai kiekvienam projektui, todėl ji bus tiksli ir ne iš piršto laužta.

Tūrinės raidės gali būti nešviečiančios (galimas apšvietimas lauko šviestuvais) arba šviečiančios. Apšvietimo sistemai gali būti naudojamos:

 • Lliuminescencinės lempos.
 • Neono instaliacija.
 • Šviesos diodai (LED).